A Ty jaki masz sposób na bycie szczęśliwym?

Co zrobic aby schudnąć

Co zrobic aby schudnąć
4.9 (97.5%) 8 votes

Dzisiaj rozwijamy nasz wcześniejszy temat, który cieszył się niemałym powodzeniem czyli najlepszy sposób odchudzania, gdyż okazuje się, że na wiosnę ludzie chcę się odchudzać równie mocno jak przed wiosną. Co jest tego powodem? Otóż zakładają sobie, że na wiosnę i w lato, osiągną już ten wymarzony stan wspaniałej sylwetki. W praktyce jednak wygląda to różnie.

Co robić aby schudnąć?

Najłatwiej byłoby wypisać te wszystkie kwestie z dietą z ćwiczeniami z treningami, jednak na nic się to nie zda jeśli nie mamy jednej, konkretnej rzeczy. A mianowicie “podejścia”.

Nazwijmy to wiarą we własne możliwości, chęcią odniesienia sukcesu, jednak to właśnie Twój mózg jest odpowiedzialny za 80% Twojego sukcesu w odchudzaniu.

Zerknij na poniższą grafikę:odchudzanieTo jakie masz predyspozycje, to czy masz odpowiedni sprzęt, a nawet dobrze dostosowaną dietę, nie ma tak dużego znaczenia jak Twoje nastawienie.

Możesz osiągnąć sukces bez profesjonalnej siłowni (możesz ćwiczyć w domu). Nie ma tutaj żadnych wymówek! Nawet osoby niepełnosprawne, mogą ćwiczyć, schudnąć, osiągać sukces. Zobacz poniższe video.

Jak zmienić nastawienie żeby schudnąć?

Naucz się słuchać swojego ciała, pracuj nad swoją silną wolą. A możliwości do tego masz całą masę:

 • medytacja,
 • specjalne techniki relaksacyjne (jak nagrania GErelaxis),
 • afirmacje mp3, które oddziałują na wiele sfer naszego życia, takich jak nieśmiałość, brak pewności siebie, a także odchudzanie (podejście do diety, sporty, etc.),
 • hipnoza, autohipnoza,
 • ćwiczenia relaksacyjne, jak choćby Jacobson: https://www.youtube.com/watch?v=4YEAKwLGT5I

 

Zatem zmień myślenie, bo teraz już wiesz co jest potrzebne do tego aby schudnąć!

Odbierz ZA DARMO

 • próbka Dziennika Afirmacji Hepika (10 pierwszych rozdziałów, aż 34 strony),
 • mini-kurs "Jak Tworzyć Własne Afirmacje,
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Afirmacje Hepika

8 komentarzy, też coś dodaj...

 1. Kormick pisze:

  Dokładnie! Schudnąć można w każdym wieku, w każdym stanie, dosłownie w każdej sytuacji. Mój wuj ważył 130 kilo, przez 4 lata schudł do wagi 80 kilo. Jak chudł powoli, to ta skóra nie jest aż tak sflaczała jak niektórzy mają. On też chodził właśnie na grupę wsparcia. Psychologia przede wszystkim! Dlatego moim zdaniem te nagrania mogą być niezłe w odchudzaniu.

 2. Paula pisze:

  Najważniejsze to mieć zapał, bez tego ani rusz. Trzeba też sobie powtarzać, że da się radę, że można schudnąć, że osiągnie się swój cel. Przydatna jest też dobra motywacja.

  • Kormick pisze:

   Zapał, albo żeby robić to co się lubi. Jak coś lubisz, to nie musisz się zmuszać. Ludzie często lubią chodzić na siłownię.

   • Kamil Wolski pisze:

    Jak będziesz robić zawsze coś do czego musisz się stale motywować i zmuszać, to to nie wyjdzie. Z drugiej strony jeśli robisz coś co lubisz i nagle idziesz do takiej szkoły, to szkoła podobno Cię zniszczy w tej tematyce 🙂

 3. Hudek pisze:

  Najlepszą porą naodchudzanie jest zima, choć może się to wydawać dziwne bo tu święta itp. Z punku widzenia przedstawiać się przed ludźmi to naprawdę idealna pora bo na wiosnę wszystkich onieśmielimi naszymi wynikami. Do rozpoczęcia procesu odchudzania jak i trwania w nim potrzeba nam własnego zaparcia oraz czynników motywujących. Ja polecam afirmacje, ćwiczysz i słuchasz jednocześnie motywacji do ciągnięcia tego procesu.

 4. Katrina pisze:

  Żeby schudnąć trzeba mniej jeść 😉 A tak serio, to fajnie mieć kompana. Ja dopiero wstałam z kanapy, gdy przyjaciółka namówiła mnie na fitness i bieganie. Samej by mi się nie chciało…

 5. Kasfgr pisze:

  Sami widzicie, jak się chce, to nie ma wymówek w odchudzaniu cholera jasna!

 6. Adam85 pisze:

  ja dzięki autohipnozie zrzuciłem już 10 kg! ten sposób naprawdę działa, lepiej niż wszystkie diety które stosowałem wcześniej. teraz zdrowo się odżywiam (ale nie głodzę się – to bardzo ważne), uprawiam sport (kiedy mogę przesiadam się z auta na rower) i widzę, że moje życie zmienia się, oczywiście na lepsze. kilogramy lecą, a ja jestem coraz bardziej zmotywowany by osiągnąć wymarzoną sylwetkę. i to wszystko dzięki autohipnozie 🙂


Prawo przyciągania

Witam Cię serdecznie w kolejnym wpisie na moim blogu. Dziś ...

Dlaczego warto korzy

Jeśli już korzystasz z Dziennika Afirmacji Hepika to chce Ci ...

Dziennik Afirmacji H

Witaj Dzisiejszy wpis poświęciłem, aby opisać coś co stworzyłem specjalnie z ...

Jak tworzyć własne

Witaj na prawdopodobnie najpopularniejszym blogu dotyczącym afirmacji, czyli blogu Hepika. ...

Jak pokonać problem

Każdy z nas na pewno zna to uczucie, kiedy wszystko ...

Prawo przyciągania

Witam Cię serdecznie w kolejnym wpisie na moim blogu. Dziś ...

Dlaczego warto korzy

Jeśli już korzystasz z Dziennika Afirmacji Hepika to chce Ci ...

Dziennik Afirmacji H

Witaj Dzisiejszy wpis poświęciłem, aby opisać coś co stworzyłem specjalnie z ...

Jak tworzyć własne

Witaj na prawdopodobnie najpopularniejszym blogu dotyczącym afirmacji, czyli blogu Hepika. ...

Jak pokonać problem

Każdy z nas na pewno zna to uczucie, kiedy wszystko ...