A Ty jaki masz sposób na bycie szczęśliwym?

Ćwiczenia relaksacyjne – jak się zrelaksować w domu

Ćwiczenia relaksacyjne – jak się zrelaksować w domu
4.7 (93.33%) 3 votes

Relaks nie jedno na imię, zaś dziś tym imieniem będzie GErelaxis.

Opowiem Ci o renomowanych nagraniach relaksacyjnych naszego siostrzanego projektu, które w prosty sposób pomagają ludziom:

 • odpłynąć w niesamowitym relaksie,
 • zapomnieć o wszystkich problemach dnia codziennego,
 • wyjść z opresji, a nawet zaburzeń psychicznych (takich jak depresje czy stany lękowe),
 • naładować się pozytywna energią w każdej dziedzinie życia, niezależnie czy jest to praca, nauka czy związek.

Na czym polegają nagrania relaksacyjne GErelaxis?

nagrania relaksacyjneIch działanie jest bardzo proste, a polega po prostu na odsłuchiwaniu. GErelaxis łączy w sobie dźwięki natury z dudnieniami różnicowymi o różnych / zmiennych częstotliwościach, dlatego łatwo wprowadza Cię w trans. Niektóre nagrania zawierają także sugestie lektora, które jeszcze lepiej pomagają się odprężyć i zapaść głęboko w stan alfa, a nawet theta.

Jeśli dobrze się przygotujesz i zastosujesz do tego na przykład dodatkowo relaksację Jacobsona (napinanie i rozluźnianie mięśni), to poczujesz coś jakby Twoje ciało wręcz nic nie ważyło – będziesz leżeć i czerpać sto procent przyjemności z relaksu.

Zregenerujesz swoje ciało, umysł, motywację i ducha.

Nagrania relaksacyjne + ćwiczenia relaksacyjne

W pakiecie są także ćwiczenia relaksacyjne, które możesz wykonać o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od tego czy jest jest to dzień czy noc. Wystarczy zaciszne miejsce, około 30 minut spokoju i po prostu resetujesz się “totalnie”.

Tygodniowa terapia, to tak jakby pojechać na wczasy i siedzieć tam z miesiąc – a przynajmniej tak napisał nam jeden z użytkowników.

Warto przetestować osobiście, bo jak wiecie, jest 14 dni na darmowy test. Jeśli coś się nie spodoba, można skorzystać z gwarancji zadowolenia, dlatego jest to czysty układ wygrany – wygrany.

 

Odbierz ZA DARMO

 • próbka Dziennika Afirmacji Hepika (10 pierwszych rozdziałów, aż 34 strony),
 • mini-kurs "Jak Tworzyć Własne Afirmacje,
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Afirmacje Hepika

17 komentarzy, też coś dodaj...

 1. Kilogishi pisze:

  Muzyka i dźwięki zawsze wspaniale na nas działały. Warto to kultywować dalej 😉

  • Mariko pisze:

   To niesamowite jak dźwięki mogą na nas wpływać. Z jednej strony relaksacja i dźwięki relaksujące, a z drugiej strony na przykład kompletna zmiana nastroju.

 2. Robert_M pisze:

  Fajne ćwiczenia relaksacyjne są te z napinaniem mięśni. Na mnie najlepiej działały w godzinach porannych, tuż po przebudzeniu i porannej toalecie.

 3. Fiona pisze:

  ja kilku tygodni stosuję nagrania relaksacyjne, praktycznie codziennie. dzięki nim mogę się w pełni zrelaksować po całym dniu w pracy. nie sądziłam, że taki relaks jest możliwy do osiągnięcia w tak prosty sposób. polecam każdemu kto czuje się przeciążony pracą. te nagrania i ćwiczenia odprężają i pozwalają uciec na trochę od szarej rzeczywistości. dzięki nim poprawia się samopoczucie. dla mnie rewelacja 🙂

 4. Alina Kędzierska pisze:

  nagrania GErelaxis to alternatywny, ale skuteczny sposób na relaks. podczas odsłuchiwania takich nagrań mój umysł wypoczywa. wcześniej nie doświadczyłam takiego relaksu, a szkoda, bo moje życie byłoby wtedy o wiele przyjemniejsze. całe szczęście już mam GErelaxis i korzystam z niego kiedy tylko mogę.

 5. Justyna P. pisze:

  ja uważam, że w tym zabieganym świece poświęcenie min. 30 min dziennie na relaks (np. poprzez medytację czy ćwiczenia relaksacyjne) to konieczność! jeśli zależy nam na naszym zdrowiu psychicznym to zadbajmy o nie zanim jeszcze nie jest na to zbyt późno 🙂

 6. Taller pisze:

  nigdy nie myślałem, że zrelaksowanie się może być tak proste i tak skuteczne. dzięki odsłuchiwaniu nagrań GErelaxis nauczyłem się medytować. mój umysł w końcu wypoczywa i dzięki temu lepiej funkcjonuję na co dzień. nawet w nocy teraz lepiej sypiam. cieszę się, że trafiłem na GErelaxis 😉

 7. adam pisze:

  ja lubię sobie pomedytować z tymi nagraniami GErelaxis. wprawiają mnie zawsze w dobry nastrój i niesamowicie odprężają. szczególnie przypadły mi do gustu nagrania z dźwiękami natury. dobrze mi się kojarzą i najbardziej mnie relaksują 🙂

 8. Mara Reed pisze:

  GErelaxis to najlepszy sposób na relaks w zaciszu domowym. wystarczy puścić takie nagrania, usiąść wygodnie i wsłuchiwać się w kojące dźwięki. czasami taka chwila z GErelaxis to najprzyjemniejszy moment mojego dnia. nic innego tak mnie nie relaksuje.

 9. KIKA pisze:

  zgadzam się że nagrania GErelaxis działają podobnie jak wczasy. dzięki codziennemu odsłuchiwaniu nagrań relaksacyjnych jest odprężona i wypoczęta, nie mam problemów z bezsennością i codziennie budzę się z dobrym samopoczuciem. dzięki temu mam zawsze dużo energii i patrzę z optymizmem na swoje życie. wczasy mają podobne działanie ale zazwyczaj zdarzają się tylko raz w roku, a GErelaxis można odsłuchiwać codziennie.

 10. coolgal pisze:

  wypróbowałam już wiele nagrań relaksacyjnych, ale żadne z nich nie mogą równać się nagraniom GErelaxis. to przy GErelaxis odprężam się i naprawdę czuję się jakbym była na wczasach. relaksacja z tymi nagraniami wyzwala u mnie endorfiny i powoduje, że czuję się szczęśliwsza.

 11. Kendall pisze:

  relaks z GErelaxis to jest to 😉 nie mam w domu telewizora, więc wieczorami nie odprężam się przy głupawych programach tylko właśnie przy nagraniach GErelaxis. nic innego mnie tak nie uspokaja. stan relaksu jaki osiągam wywołuje u mnie dobre samopoczucie, które utrzymuje się nawet rano, gdy się obudzę.

 12. Plastuś pisze:

  Najlepiej na mnie działało GErelaxis kiedy relaksowałem się na świeżym powietrzu. Jeśli nie mamy takiej możliwości warto przewietrzyć pomieszczenie. Relaks jest wtedy dużo bardziej oczyszczający.

 13. Kajko pisze:

  Warto połączyć słuchanie nagrań GErelaxis np. z jogą, stymulacja i relaks zarówno dla ciała jak i dla ducha.

 14. Edd pisze:

  Gerelaxis świetnie na mnie działa. Zawsze odpoczywam sobie po całym dniu pracy z Gerelaxis 🙂

 15. Maniek pisze:

  Przez wiele miesięcy pracowałem na najwyższych obrotach, przez stres nie przesypiałem nocy i zmęczony pracą stresowałem się jeszcze bardziej. Żona podarowała mi nagrania gerelaxis i stopniowo moje problemy ze snem zniknęły a w pracy mniej się wszystkim przejmowałem. Nagrania to naprawdę świetne rozwiązanie na odpoczynek i relaks.

 16. król pisze:

  Kupiłem nagrania GErelaxis mamie tak bez okazji i jest zachwycona 🙂 przy jej trybie życia na wysokich obrotach potrzebuje trochę relaksu. Cieszę się że dałem jej te nagrania.


Prawo przyciągania

Witam Cię serdecznie w kolejnym wpisie na moim blogu. Dziś ...

Dlaczego warto korzy

Jeśli już korzystasz z Dziennika Afirmacji Hepika to chce Ci ...

Dziennik Afirmacji H

Witaj Dzisiejszy wpis poświęciłem, aby opisać coś co stworzyłem specjalnie z ...

Jak tworzyć własne

Witaj na prawdopodobnie najpopularniejszym blogu dotyczącym afirmacji, czyli blogu Hepika. ...

Jak pokonać problem

Każdy z nas na pewno zna to uczucie, kiedy wszystko ...

Prawo przyciągania

Witam Cię serdecznie w kolejnym wpisie na moim blogu. Dziś ...

Dlaczego warto korzy

Jeśli już korzystasz z Dziennika Afirmacji Hepika to chce Ci ...

Dziennik Afirmacji H

Witaj Dzisiejszy wpis poświęciłem, aby opisać coś co stworzyłem specjalnie z ...

Jak tworzyć własne

Witaj na prawdopodobnie najpopularniejszym blogu dotyczącym afirmacji, czyli blogu Hepika. ...

Jak pokonać problem

Każdy z nas na pewno zna to uczucie, kiedy wszystko ...