A Ty jaki masz sposób na bycie szczęśliwym?

Samodzielna nauka angielskiego

Samodzielna nauka angielskiego
4.3 (85%) 16 votes

Samodzielna nauka angielskiego – od dziś to możliwe

Jak chcesz coś zrobić dobrze, to najlepiej zrób to sam – znacie takie powiedzenie?

Dzisiejszy temat to samodzielna nauka angielskiego. Opowiemy sobie o samodzielnym i bardzo skutecznym sposobie na szybką naukę angielskiego, ale nie tylko. Tą metodą można nauczyć się dowolnego języka.

Od zera do porozumienia – w kilka miesięcy

samodzielna nauka angielskiegoKorzystając z techniki nauki języków o jakiej mowa, już w kilka miesięcy możesz nauczyć się angielskiego i innego języka obcego w mniej niż rok. Już po kilku miesiącach będziesz w stanie dogadać się zarówno z native speakerem (osobą rozmawiającą na co dzień po angielsku), jak i z osobą uczącą się angielskiego.

Angielski zna co czwarta osoba na świecie

Szacuje się, że w stopniu (przynajmniej możliwym do przekazania informacji) posługuje się około 30% ludzi z całego świata. A zatem jesteś w stanie się dogadać w każdym zakątku świata! Warto znać ten język?

Lepszy angielski, lepsze zarobki

zarobki z angielskimCzy to w Polsce czy zagranicą – znajomość angielskiego gwarantuje po prostu lepsze dochody.

Większość korporacji i znanych firm w naszym kraju pyta Cię o znajomość angielskiego. One na  co dzień współpracują z ludźmi z całego świata, a zatem nauka angielskiego w tych firmach to podstawa!

To samo tyczy się wyjazdów. Czy wyobrażasz sobie, że za granicą (Anglia, USA, Irlandia, Niemcy, Szwecja) możesz zarabiać nawet 5 razy więcej. Angielski wystarczy aby wyjechać do Szwecji czy Niemiec, tam każdy zrozumie angielski, a ich języka nauczysz się w trakcie. Pracownicy fizyczni na wstępie zarabiają 1000 – 2000 euro, czyli nawet do 8000 zł za miesiąc!

Specjaliści z różnych dziedzin to już kwoty pięciocyfrowe w przeliczeniu na złotówki. Bez większych problemów w Norwegii, Szwecji, Anglii czy w Niemczech możemy zarobić 200 czy nawet 500 zł dziennie, a to daje zarobki ponad 10 000 zł w skali miesiąca. Robi wrażenie?

Jak samodzielnie nauczyć się angielskiego?

Otóż:

 • nie trzeba kupować drogich kursów,
 • dziwnych urządzeń za kilkaset złotych,
 • nie trzeba chodzić na drogie i nudne kursy na które jeździ się na drugi koniec miasta,
 • nie trzeba płacić 20 zł za godzinne korepetycje,

Wszystko to można sobie odpuścić, jeśli zastosuje się pewną zmianę.

Obecnie tylko obiecujesz

obietnica nauka angielskiegMówisz sobie:

 • muszę zacząć naukę angielskiego, od jutra, za miesiąc, po wakacjach (i nic z tego nie wychodzi),
 • brak Ci regularności w tym co robisz, uczysz się tydzień i zapał mija,
 • nie podtrzymujesz motywacji, po jakimś czasie stwierdzasz “a po co mi to”,
 • zrażasz się niepowodzeniami, zawsze gdy zapomnisz jakieś zdanie czy słówko lub zasadę gramatyczną, denerwujesz się i odpuszczasz.

Tak robi większość ludzi, dlatego czas to zmienić, a pomoże Ci w tym system Hepika do nauki języków.

Co to jest system Hepika do nauki języków?

Po pierwsze to zestaw afirmacji mp3, który skutecznie zmieni Twoje myślenie. Te powyższe punkty, czyli słomiany zapał, brak systematyczności, brak solidności tego co się robi – to wszystko zmienią właśnie afirmacje, natomiast dodatkowe porady dołączane do systemu, pomogą Ci między innymi:

1. Zdobyć dla siebie wszystkie niezbędne ćwiczenia, zasady, opisy, objaśnienia i materiały do nauki.

2. Znaleźć DARMOWYCH nauczycieli, którzy od podstaw nauczą Cię danego języka.

3. Wykorzystać najskuteczniejsze techniki na zapamiętywanie słówek, zwrotów i zasad gramatycznych.

Tutaj znajduje się dokładny opis całej paczki Afirmacji do nauki języków. Warto się z nim zapoznać i zacząć już od dziś.

Gdybyś uczył się zaledwie 10 słówek dziennie

10 słówek angielskiego dzienniePopatrz jak samodzielna nauka angielskiego może wyglądać w praktyce.

Wyobraź sobie, że masz wielką motywację, samozaparcie i uczysz się SYSTEMATYCZNIE (to bardzo ważne). Oczywiście osiągniesz to z naszym systemem Hepika. A teraz co Ci to daje.

Zaledwie 10 słówek dziennie (góra 15 minut nauki), daje miesięcznie 300 słówek. W pół roku nauczysz się 1800 słówek! (wystarczy znać 1000 słów z dowolnego języka, aby móc się komunikować).

Robiąc do tego proste ćwiczenia, zwroty, słuchanki – odsłuchiwanie przykładów z tym słowem, w pół roku możesz najzwyczajniej w świecie nauczyć się angielskiego.

Czy to do Ciebie dociera? Za 6 miesięcy od dziś, możesz być w stanie:

 • rozumieć anglojęzyczne piosenki,
 • czytać angielskie teksty w internecie,
 • rozmawiać z ludźmi z całego świata (na skype, na FB czy forach międzynarodowych),
 • oglądać anglojęzyczne filmy.

Podsumowując

podsumowanie nauki angielskiegoPamiętaj – samodzielna nauka angielskiego i każdego innego języka może być prosta i praktyczna. Możesz zrobić to w mniej niż rok! Nie czekaj do jutra, nie czekaj na kolejny miesiąc. Zainwestuj w siebie i czerp profity w przyszłości.

Prosty rachunek – kurs angielskiego to od 50 zł (w kiepskich szkołach językowych) do 150 zł miesięcznie, czyli średnio 100 zł miesięcznie. Aby nauczyć się podstaw języka, musisz chodzić na kurs minimum rok, a zatem to 1200 zł!

Do tego zakup książek, które dochodzą do kwot kilkuset złotych za komplet. Po cholerę to kupować?! Przecież wszystko masz za darmo w internecie. Dowolne ćwiczenia, czytanki, nagrania native speakerów (dowiesz się jak je znaleźć we wspomnianym poradniku, który dołączany jest do systemu).

A zatem sam przelicz czy jednorazowy wydatek niecałej stówki (którą i tak wydasz na jedzenie itp.), jest wart nowych perspektyw, umiejętności i możliwości. Polecamy Afirmacji do nauki języków – samodzielna nauka angielskiego może być przyjemna i bardzo praktyczna.

Odbierz ZA DARMO

 • próbka Dziennika Afirmacji Hepika (10 pierwszych rozdziałów, aż 34 strony),
 • mini-kurs "Jak Tworzyć Własne Afirmacje,
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Afirmacje Hepika

9 komentarzy, też coś dodaj...

 1. W nauce języka angielskiego, nie ważne czy jest to samodzielna nauka angielskiego czy też nauka w szkole językowej – najważniejsze jest tutaj stałe uczenie się nowych słówek. to podstawa!

 2. Berni pisze:

  Fiszki są dobre, ale jak się ich nie używa w praktyce, to się szybko zapomina. Proponuję z sesją Fruiti na koncentrację. Jedna sesja kosztuje koło 10 zł i można używać przez wiele miesięcy.

 3. Nauka języka angielskiego jest bardzo ważna. Pracodawcy przywiązują dużą wagę do tej umiejętności. Codziennie mamy z nim do czynienia więc warto poznać ten język 🙂

 4. Lena pisze:

  Te afirmacje są bardzo ciekawe, nauka języka angielskiego każdemu się przyda. Czy to w pracy, czy na gruncie towarzyskim. A jak autorka wspomniała na tradycyjną naukę trzeba wydać masę pieniędzy, a i tak nauka może nie być owocna.

 5. Lamar pisze:

  Samodzielna nauka języka obcego każdego nie tylko angielskiego, to generalnie samozaparcie na wyznaczony cel. Jeśli skupimy się w sobie w internecie znajdziemy filmiki, testy i przeróżne mp3 dzięki którym, poświęcając coddziennie parę chwil możemy opanować język obcy bez wydawania pięniędzy na drogie szkoły

 6. Mała pisze:

  U mnie zawsze był problem z rozmową w języku angielskim. Mimo że posiadam podstawy tego języka, to jednak w mowie mam z nim problemy i krępuję się rozmawiać w tym języku. Co innego w piśmie czy w czytaniu. Zamierzam wypróbować te afirmacje, być może faktycznie osiągnę z nimi więcej.

 7. 1000 słów angielski pisze:

  Dodatkowo aby jeszcze przyśpieszyć naukę języka angielskiego warto zaczynać od nauki najczęściej używanych angielskich słówek. Po ich opanowaniu warto przejść do nauki pełnych zdań i zwrotów (bez nauki gramatyki) wtedy automatycznie uczymy się mówić po angielsku, a efekty przychodzą wtedy bardzo szybko.

 8. angielski w Londynie pisze:

  Oprócz samodzielnej nauki języka angielskiego w domu, to wyjazd za granicę i posługiwanie się językiem angielskim na żywo pozwoli ocenić zdobyte umiejętności językowe.

 9. maćko pisze:

  mnie się wydawało, że samemu nie da się nauczyć języka. ale odkąd stosuję afirmacje do nauki języków to zmieniłem zdanie. w ciągu trzech miesięcy samodzielnej nauki angielskiego przyswoiłem więcej nowych słówek i wyrażeń niż przez kilka lat nauki języka w szkole. zabawne 😛


Prawo przyciągania

Witam Cię serdecznie w kolejnym wpisie na moim blogu. Dziś ...

Dlaczego warto korzy

Jeśli już korzystasz z Dziennika Afirmacji Hepika to chce Ci ...

Dziennik Afirmacji H

Witaj Dzisiejszy wpis poświęciłem, aby opisać coś co stworzyłem specjalnie z ...

Jak tworzyć własne

Witaj na prawdopodobnie najpopularniejszym blogu dotyczącym afirmacji, czyli blogu Hepika. ...

Jak pokonać problem

Każdy z nas na pewno zna to uczucie, kiedy wszystko ...

Prawo przyciągania

Witam Cię serdecznie w kolejnym wpisie na moim blogu. Dziś ...

Dlaczego warto korzy

Jeśli już korzystasz z Dziennika Afirmacji Hepika to chce Ci ...

Dziennik Afirmacji H

Witaj Dzisiejszy wpis poświęciłem, aby opisać coś co stworzyłem specjalnie z ...

Jak tworzyć własne

Witaj na prawdopodobnie najpopularniejszym blogu dotyczącym afirmacji, czyli blogu Hepika. ...

Jak pokonać problem

Każdy z nas na pewno zna to uczucie, kiedy wszystko ...