A Ty jaki masz sposób na bycie szczęśliwym?

Jak rzucić palenie skutecznie – moja historia z hipnozą

Jak rzucić palenie skutecznie – moja historia z hipnozą
4.3 (86.67%) 3 votes

Jak rzucić palenie skutecznieJeśli szukasz tutaj środków na rzucanie palenia, tabletek, plastrów nikotynowych, to ten wpis z pewnością nie jet dla Ciebie. W tym wpisie chcielibyśmy przedstawić historię, która niedawno wyłoniła się z komentarzy. Poprosiliśmy o jej rozwinięcie.

Historia opowiada o tym w jaki sposób udało się rzucić palenie kobiecie, która paliła od 25 lat. Udanej lektury.


Wierzysz w to, że nie rzucisz palenia

Witaj palaczu. Ile lat palisz? 5, 10, 15? Ja paliłam 25 lat. Gdyby ktoś powiedział Ci teraz, że można rzucić palenie ot tak w ciągu kilku minut i dzięki kilku słowom (sugestiom), które dotrą głęboko do Twojej podświadomości. Jaka byłaby Twoja reakcja? Bo ja szczerze mówiąc bym to wyśmiała (jeszcze rok temu).

Było to na pokazie hipnozy scenicznej

Byliśmy wraz z przyjaciółmi z firmy na pokazie hipnozy scenicznej. To jest taka zabawa, a raczej zbiór zabaw. Hipnotyzer bierze ludzi z publiczności i np. zamienia ich w zwierzęta, tzn. tak im się wydaje. Albo sprawia, że człowiek tak mocno sztywnieje, że może położyć go między dwoma krzesełkami, a następnie może na niego wskoczyć, zaś temu leżącemu wydaje się, że jest na plaży.

Ciężko w to uwierzyć, wiem. Sama bym nie uwierzyła, sądziłabym że ci ludzie są podstawieni z publiczności, ale to byli moi znajomi z pracy z którymi widuje się na co dzień.

most kataleptycznyChłopak, który warzy jakieś 100 kilo, leżał na dwóch krzesełkach, a właściwie na ich oparciach i było mu wygodnie, a do tego skakał po nim drugi gość (ten hipnotyzer), który na oko ważył z 80 kilo. To się nazywa fachowo most kataleptyczny.

Kto chciałby rzucić palenie z hipnozą?

Na koniec padło takie pytanie: czy ktoś z państwa pali papierosy? kilka osób podniosło rękę. Hipnotyzer zapytał jeszcze raz: a czy ktoś pali minimum 20 lat? Ja nadal trzymałam rękę w górze.

Podszedł do mnie i zapytał się: czy wierzy pani, że można rzucić palenie w kilka minut?

Odpowiedziałam stanowczo, że nie wierzę. On wyciągnął rękę i zaprosił mnie na scenę.

Zaczął do mnie mówić, standardowo, żebym się zrelaksowała, wzięła wdech i takie tam. Złapał mnie za rękę i powiedział “śpisz”. Od tego momentu jakoś inaczej to wszystko odbierałam. To chyba był właśnie ten trans, ale naprawdę ciężko go opisać.

Padły różne sugestie o paleniu papierosów, między innymi taka, że jak wezmę papierosa do ust i się zaciągnę, to poczuję mdłości.

Wybudziłam się na dobre, zapytał jak się czuję itd. Była dziwna atmosfera, znajomi na mnie patrzyli, tak jakby oczekiwali, że za chwilę się rozbiorę.

Panie Mareczku, proszę przynieść wiaderko, mogą być wymioty

Tak powiedział do swojego asystenta, a ten przyniósł jakieś wiaderko z wodą. To było dziwne, ale nadal myślałam że to jakiś żart.

 • to co, zapalimy sobie?!

Hipnotyzer zapytał mnie zawadiacko. Uśmiechnęłam się i wyjęłam papierosy (bo jakbym wzięła od niego, to bym mogła myśleć, że były jakieś zatrute czy co…), odpalił mi papierosa i nagle szok. Uderzyło mnie coś w gardło, jakbym wypiła najgorszy płyn świata. Nie potrafię tego opisać, ale zrobiło mi się bardzo niedobrze i z trudem zatrzymałam wymioty. Na szczęście tym razem wiaderko się nie przydało.

Na następny dzień emocje już trochę opadły, więc po śniadaniu postanowiłam zapalić papierosa. Pomyślałam sobie, że to była na pewno jakaś sztuczka i że dzisiaj będzie już ok. Zapaliłam jeszcze raz i pobiegłam do toalety. Szczegółów nie chcę zdradzać.

Nie wiem jak, nie wiem dlaczego, ale od tamtej chwili nie palę. Gdy tylko pomyślę o papierosie, to mam takie samo odczucie jak po pierwszym zaciągnięciu na scenie.

Polecam każdemu taką terapię 😉


 

Odbierz ZA DARMO

 • próbka Dziennika Afirmacji Hepika (10 pierwszych rozdziałów, aż 34 strony),
 • mini-kurs "Jak Tworzyć Własne Afirmacje,
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Afirmacje Hepika

3 komentarze, też coś dodaj...

 1. KierownikMajewski pisze:

  Mój brat rzucił palenie z hipnozą. Bardzo dobrze wspomina tę technikę. Najważniejsze, że dzięki temu rzucił palenie raz a skutecznie.

 2. Nie palę już 5 lat pisze:

  Mnie hipnoz pomogła rzucić palenie 5 lat temu i nie palę do dnia dzisiejszego – namówiłem do tego 3 osoby i także rzuciły, nie palą…
  Uważam, że warto bo to bardzo skuteczna technika 🙂

 3. Rzuciłem palenie w kilka dni pisze:

  Nie spodziewałem się aż tak szybkich efektów. Własnie minął 3 tydzień a ja już 2 tygodnie nie pale – cały czas ćwicze z hipnoza i jak na razie są super efekty, nawet mnie bardzo nie ciągnie do palenia… oby tak dalej


Prawo przyciągania

Witam Cię serdecznie w kolejnym wpisie na moim blogu. Dziś ...

Dlaczego warto korzy

Jeśli już korzystasz z Dziennika Afirmacji Hepika to chce Ci ...

Dziennik Afirmacji H

Witaj Dzisiejszy wpis poświęciłem, aby opisać coś co stworzyłem specjalnie z ...

Jak tworzyć własne

Witaj na prawdopodobnie najpopularniejszym blogu dotyczącym afirmacji, czyli blogu Hepika. ...

Jak pokonać problem

Każdy z nas na pewno zna to uczucie, kiedy wszystko ...

Prawo przyciągania

Witam Cię serdecznie w kolejnym wpisie na moim blogu. Dziś ...

Dlaczego warto korzy

Jeśli już korzystasz z Dziennika Afirmacji Hepika to chce Ci ...

Dziennik Afirmacji H

Witaj Dzisiejszy wpis poświęciłem, aby opisać coś co stworzyłem specjalnie z ...

Jak tworzyć własne

Witaj na prawdopodobnie najpopularniejszym blogu dotyczącym afirmacji, czyli blogu Hepika. ...

Jak pokonać problem

Każdy z nas na pewno zna to uczucie, kiedy wszystko ...