A Ty jaki masz sposób na bycie szczęśliwym?

Hipnoza na odchudzanie

Hipnoza na odchudzanie
4.5 (90%) 4 votes

Dziś odpowiemy na kilka pytań związanych z hipnozą do odchudzania w oparciu o produkt nagrania hipnotyczne Hipnosencja. Hipnosencja jest idealnym przykładem, ponieważ nie są to sesje u hipnotyzera, a gotowe nagrania do samodzielnego odsłuchiwania w domu, dlatego też wielu ludzi ma sporo pytań co do takiej formy odchudzania z hipnozą.

Czy hipnoza pali tłuszcz?

Ludzie mogliby pomyśleć, że hipnoza ma za zadanie sprawić, że w jakiś “magiczny” sposób nasz tłuszcz zacznie się sam spalać… A może to jakaś moc podświadomości, która będzie kierowała metabolizm tak aby palić tłuszcz?

Nic podobnego.

Hipnoza ma sprawić, że Twoje nawyki i codzienne zachowanie, a także przekonania, będą kierowały Cię w taki sposób aby chudnąć. Bo wszystko jest w Twojej głowie i to Twoje zachowanie, a także wybory sprawiają jak wyglądasz:

 1. hipnoza do odchudzaniaZamiast zjeść ciastko, zjesz sałatkę warzywną z kurczakiem, którą chętnie przyrządzisz, bo w Twojej podświadomości będziesz mieć przekonanie o tym, że sposób odżywiania jest podstawą dobrego wyglądu.

 2. Zamiast z nudów kłaść się przed telewizorem, zrobisz serię przysiadów, pompek, brzuszków lub pójdziesz biegać, bo cały czas w głowie będziesz mieć sugestię – ruch pozwala mi przyśpieszyć metabolizm i dzięki temu tracę wagę.

 3. Stojąc przed wyborem: czekać na autobus 30 minut czy iść pieszo jakiś relatywnie nieduży dystans (3 km), pójdziesz pieszo – choćby do następnego przystanku.

 4. Mając powiedzmy 200 zł na przysłowiowe “pierdoły”, które nie są najważniejsze w Twoim życiu, zamiast je marnować, zainwestujesz w sprzęt do ćwiczeń, buty do biegania, ubranie sportowe itp.

 5. Będziesz mieć motywację i determinację do dbania o swoją edukację prozdrowotną, chętnie opracujesz sobie bilans kaloryczny, znajdziesz takie produkty, które warto jeść, a których warto unikać.

To wszystko i tylko tyle jest potrzebne by dowolnie zmienić swoje ciało. Wiedza + praca + czas i każda waga jest do zrobienia!

Dokładnie tak samo jak teraz masz przekonania, że nie schudniesz, że masz złą genetykę i przemianę materii, że nie masz zdrowia, że nie masz czasu, że nie masz pieniędzy na odchudzanie, to te przekonania zmienią się o 180 stopni – właśnie dzięki sugestiom.

Dlaczego hipnoza pomaga w odchudzaniu

Czyż nie logiczne jest, że jak jest niezdrowe rzeczy, to tyjesz? Owszem, każdy to wie. Dlaczego jednak sięgasz po słodycze, unikasz sportu, brak Ci motywacji? Przez 3 dni masz super motywację, a czwartego odpuszczasz, zaś piątego wracasz do starych zachować. Smutne, ale prawdziwe.

Bo nie możesz utrzymać tej motywacji. Czwartego dnia przestajesz wierzyć, nie widać jeszcze efektów, brak Ci cierpliwości, więc to pewnie nie działa, albo “wrócę do tego za tydzień”.

Dzieje się tak, ponieważ nie masz wystarczająco solidnych podstaw by pójść za swoimi postanowieniami. Jaką masz gwarancję, że za miesiąc schudniesz? Może żadnej? A gdyby mieć tego ogromną pewność? Pewność tak wielką jak fakt, że jutro rano wzejdzie słońce?

Hipnoza tak właśnie Cię programuje. Wpaja Ci sugestie, które stają się podstawą Twoich działań i determinują zachowania, wybory i postanowienia. To tak, jakby te 3 dni motywacji, utrzymać przez 4 dni, 5 dni, 30 dni, 360 dni.

Pijesz wodę, bo to gasi pragnienie – wykonujesz swoje postanowienia, cele, trzymasz się dobrych nawyków, bo to pomaga zrzucić wagę.

Hipnoza – ten mistyczny zabieg

Jak wyobrażasz sobie sesję hipnozy? W tle grają jakieś tajemnicze dźwięki? Hipnotyzer wygląda jak z filmu o nosferatu? Ma tajemniczy głos i świdrujące oczy?

To popkulturowy obraz hipnozy. W praktyce jest to śmiesznie proste.

 1. Hipnotyzer ma wprowadzić Cię w trans za pomocą prostych sugestii (takich jak wyobraź sobie, że…) i zabaw z Twoją wyobraźnią.

 2. Podać odpowiednie sugestie związane z odchudzaniem (zaprogramować pewne przekonania).

 3. Utrwalić sugestie.

 4. Wyprowadzić z transu (jeśli tego nie zrobi, to zaśniesz i obudzisz się po około 15 – 45 minutach).

Ten proces jest zautomatyzowany w nagraniach hipnotycznych. W zależności od problematyki (odchudzanie, rzucanie palenia, poprawa poczucia własnej wartości), nagrania przygotowane są tak, aby krok po kroku przeprowadzić Cię przez wszystkie te etapy.

Spróbuj hipnozy do odchudzania – 100% skuteczności

Pozostaje zachęcić do przetestowania nagrań hipnotycznych od Hipnosencji. Producent gwarantuje efekt i zadowolenie. Jeśli pierwsze tygodnie nie przyniosą efektu, to Hipnosencja zwraca kupującym pieniądze. Cytując sprzedawcę

“Zależy nam na 100% zadowolonych klientów, dlatego każdy kto korzysta z naszych nagrań, musi być pewien, że one działają. Jeśli ktoś nie odczuwa poprawy, nie chudnie, nie ma motywacji do ćwiczeń i do utrzymania zasad prawidłowego odżywiania, to zwrócimy mu jego pieniądze”.

Zatem – udanego odchudzania z hipnozą.

Odbierz ZA DARMO

 • próbka Dziennika Afirmacji Hepika (10 pierwszych rozdziałów, aż 34 strony),
 • mini-kurs "Jak Tworzyć Własne Afirmacje,
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Afirmacje Hepika

4 komentarze, też coś dodaj...

 1. Pan Jasnowidz pisze:

  A ja się zawsze bałem, że hipnoza taka inwazyjna. A tak serio, to od pewnego czasu właśnie bardzo liberalnie podchodzę do temat hipnozy i sporo na tym zyskałem.

 2. MirkaJaponska pisze:

  Sporo się oczytałam na temat tej hipnozy. Naprawdę interesujące. U mnie koleżanki w robocie cały czas o tym opowiadają, nie mogę się doczekać aż mi płyta dojdzie.

 3. hipnoza zamiast diety?? pisze:

  ale jak się będzie odsłuchiwać tej hipnozy to nie trzeba już mieć diety?
  Jak to działa? Czy hipnoza zastępuję diete?


Prawo przyciągania

Witam Cię serdecznie w kolejnym wpisie na moim blogu. Dziś ...

Dlaczego warto korzy

Jeśli już korzystasz z Dziennika Afirmacji Hepika to chce Ci ...

Dziennik Afirmacji H

Witaj Dzisiejszy wpis poświęciłem, aby opisać coś co stworzyłem specjalnie z ...

Jak tworzyć własne

Witaj na prawdopodobnie najpopularniejszym blogu dotyczącym afirmacji, czyli blogu Hepika. ...

Jak pokonać problem

Każdy z nas na pewno zna to uczucie, kiedy wszystko ...

Prawo przyciągania

Witam Cię serdecznie w kolejnym wpisie na moim blogu. Dziś ...

Dlaczego warto korzy

Jeśli już korzystasz z Dziennika Afirmacji Hepika to chce Ci ...

Dziennik Afirmacji H

Witaj Dzisiejszy wpis poświęciłem, aby opisać coś co stworzyłem specjalnie z ...

Jak tworzyć własne

Witaj na prawdopodobnie najpopularniejszym blogu dotyczącym afirmacji, czyli blogu Hepika. ...

Jak pokonać problem

Każdy z nas na pewno zna to uczucie, kiedy wszystko ...