A Ty jaki masz sposób na bycie szczęśliwym?

Jak zdobyć miłość – afirmacje miłości i szczęścia

Jak zdobyć miłość – afirmacje miłości i szczęścia
4.8 (96%) 5 votes

Wiosna, lato, jesień, zima… Każda pora jest dobra aby się zakochać, albo odnowić nieco relację ze swoją obecną partnerką czy partnerem.

Gdyby chcieć rozmawiać o miłości, trzeba by poruszyć kilka kwestii naukowych, ale umówmy się że przy tak pięknym temacie porzucimy naukę i oddamy się bardziej w kwestię fantazji, podpierając się jedynie pewnymi podstawami psychologicznymi.

Czym jest miłość?
To bardzo przyjemne uczucie, a jeśli mówimy o tej odwzajemnionej, to chyba każdy się zgodzi, że nie ma na świecie nic lepszego. Miłość to:
– poczucie akceptacji,
– chęć obcowania z obiektem naszych westchnień,
– ciągła wizualizacja i wyobrażenia owej osoby,
– mówiąc wprost – coś wspaniałego!

Jednak po tym jak trafiasz na tę stronę, mam wrażenie że Ty dopiero poszukujesz miłości lub szukasz sposobu na to aby “przekonać” do miłości kogoś.

Nie licz na porady w stylu “10 kroków do poderwania (…)” jednak nie zostawię Cię z pustymi rękoma.

Dam Ci coś, co moim zdaniem będzie cenniejsze od wszystkich innych porad, technik czy złotych metod. A mianowicie dam Ci solidną podstawę, na której zbudujesz cokolwiek zechcesz.

Jak zdobyć miłość zdobywając siebie
Śmiem twierdzić, że obecnie Twoja “podstawa” jest w kiepskim stanie. Być może masz kompleksy, raczej brak Ci pewności siebie, masz masę blokad w stylu: “nie potrafię”, “nie dam rady”, “nie nadaję się” i wierz mi, nie tłumaczę Ci tego aby Cię zdominować, a chcę najzwyczajniej w świecie Ci pomóc.

Wszystko to Twoja wina
Przypomnij sobie ostatnie sytuacje w których “nie udało Ci się zdobyć miłości” (jakkolwiek dziwnie to brzmi). Sytuacje tupu: nie udało mi się podejść, w rozmowie zrobiłem/am z siebie idiotę, nie udało mi się zapytać o coś, itd. Wszystkie te sytuacje są w 99% spowodowane własnym brakiem pewności siebie. Ten brak pewności siebie to z kolei dziesiątki, a może nawet i setki blokad, które wynikają z Twojego życia.
Twój charakter to wypadkowa WSZYSTKICH sytuacji z przeszłości. Nie chcę sugerować jakiś skrajnych sytuacji (np. ciężkiego dzieciństwa), ale wystarczyła w przeszłości mała historia w stylu: przegrana rywalizacja i negatywna reakcja rówieśników (tak mała rzecz), aby nadać Ci niesamowicie silną blokadę przed: wystąpieniami publicznymi, przed eksponowaniem swojego zdania, przed kontaktami z ludźmi… afirmacje miłości

To oczywiście tylko przykład i możesz spróbować przeanalizować swoją własną przeszłość – choć wierz mi, że setki rzeczy tkwią w Twojej podświadomości i nie jesteś w stanie stwierdzić dlaczego akurat “to” działa tak a nie inaczej.

Kolejna sprawa to uwarunkowania genetyczne, które mają duży wpływ na naszą psychologię. Jedni są mniej wrażliwi, inni bardziej – nie ma dwóch takich samych ludzi.

Wierz mi, udało mi się wymienić jedynie podstawy, można by pisać o tym prace doktorskie (lecz miało nie być o nauce…).

I właśnie te podstawy wpływają na to, że masz problemy ze znalezieniem miłości, partnera życiowego, małżonka, kochanka – cokolwiek oznacza dla Ciebie to słowo “miłość”.

Przeprogramowanie się
Teraz masz wybór – żyć z tym, albo to zmienić. Sposobów na zmianę jest naprawdę bardzo wiele:
– możesz iść do psychologa,
– możesz iść do trenera,
– możesz też zacząć wprowadzać zmiany w swoim własnym domu wykorzystująć System Afirmacji Hepika (wraz z ćwiczeniami kredowania własnej osobowości).

Wyeliminuj złe podstawy – wyeliminujesz problem. To proste – wręcz banalne!

To samo tyczy się kwestii odchudzania, nauki czy pracy.
A zatem powodzenia, życzę udanych zmian na lepsze.

Odbierz ZA DARMO

 • próbka Dziennika Afirmacji Hepika (10 pierwszych rozdziałów, aż 34 strony),
 • mini-kurs "Jak Tworzyć Własne Afirmacje,
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Afirmacje Hepika

5 komentarzy, też coś dodaj...

 1. Witek pisze:

  Najlepsze afirmacje z jakich korzystałem – dzięki nim moje życie osobiste jak i życie w związku uległo naprawdę wielkiej poprawie i to już w ciągu 3 tygodni – serdecznie polecam te afirmacje miłości od Hepiki.
  Pozdrawiam

  Witek

 2. Mariola pisze:

  Wspaniałe są te afirmacje 🙂

 3. Igaaa pisze:

  Mnie afirmacje miłości bardzo pomogły w relacjach z moim mężem, cały czas o coś żeśmy się kłócili, dochodziło do sytuacji, w których już myślałam o rozwodzie… Ale kiedy zaczęłam afirmować poczułam takie wewnętrzne uczucie miłości, kiedy Damian był przy mnie czułam się lepiej i odczuwałam taki spokój i szczęście 🙂 Afirmowałam jakis miesiąc czasu teraz namawiam i jego na afirmowanie miłości bo to działa rewelacyjnie – polecam każdemu kto ma problemu z związku.

 4. wikoss pisze:

  Afirmacje miłości zmieniły moje życie na lepsze i to na dużo lepsze – jeszcze 3 miesiące temu byłem inna osobą, byłem cały czas zdenerwowany, wszystko mnie złościło…

  Afirmacje miłości pomogły mi odczuć uczucie miłości i co za tym idzie obdarować tą miłoscią innych – TO WRÓCIŁO, przyciągnąłem też miłość do siebie. Poznałem kobietę, z którą teraz jestem i jesteśmy szczęśliwi 🙂

  Afirmacje miłości działają 🙂


Prawo przyciągania

Witam Cię serdecznie w kolejnym wpisie na moim blogu. Dziś ...

Dlaczego warto korzy

Jeśli już korzystasz z Dziennika Afirmacji Hepika to chce Ci ...

Dziennik Afirmacji H

Witaj Dzisiejszy wpis poświęciłem, aby opisać coś co stworzyłem specjalnie z ...

Jak tworzyć własne

Witaj na prawdopodobnie najpopularniejszym blogu dotyczącym afirmacji, czyli blogu Hepika. ...

Jak pokonać problem

Każdy z nas na pewno zna to uczucie, kiedy wszystko ...

Prawo przyciągania

Witam Cię serdecznie w kolejnym wpisie na moim blogu. Dziś ...

Dlaczego warto korzy

Jeśli już korzystasz z Dziennika Afirmacji Hepika to chce Ci ...

Dziennik Afirmacji H

Witaj Dzisiejszy wpis poświęciłem, aby opisać coś co stworzyłem specjalnie z ...

Jak tworzyć własne

Witaj na prawdopodobnie najpopularniejszym blogu dotyczącym afirmacji, czyli blogu Hepika. ...

Jak pokonać problem

Każdy z nas na pewno zna to uczucie, kiedy wszystko ...