A Ty jaki masz sposób na bycie szczęśliwym?
Problemy w związku – czy zaczynają się od problemów w łóżku?
4.7 (93.33%) 3 votes

problemy w związkuNiestety w wielu przypadkach tak właśnie jest. Zwykło się mówić, że udane życie w sypialni, to także udany związek, natomiast gdy coś zaczyna się psuć, pary już mniej chętnie ze sobą rozmawiają. Pojawiają się podejrzenia, zarzuty (także o zdradę). Pytania w stylu “czy już ci się nie podobam”, te także padają.

Wina może być po obu stronach

Równie dobrze, to ona może wydawać się oziębła lub znudzona, wtedy mężczyzna reaguje na taką sytuację podświadomie i sam nie jest usatysfakcjonowany ze swojego zaangażowania. Mogą pojawić się także problemy natury zdrowotnej. Na szczęście dodam, że według badań, większość z nich jest chwilowa i da się je opanować z wykorzystaniem podstawowych środków – czasem wystarcz zmiana diety.

Niekonwencjonalne rozwiązania na problemy w związku

Jeśli jednak chcesz zadziałać na własną rękę, spróbuj afirmacji mp3. Afirmacje na poprawę relacji w związku, której dokładną prezentację znajdziesz tutaj, ich celem jest uświadomienie Tobie samemu (nie ważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną), że to co w życiu łóżkowym, emocjonalnym, etc., to głównie “to” co wychodzi z Twojej głowy, przekonań, nawyków i przyzwyczajeń.

Być może teraz tego nie rozumiesz i wydaje Ci się to zawiłe, ale pomyśl i zastanów się nieco głębiej. Czy nie jest tak, że gdy mamy na przykład zły dzień, albo gdy kłócimy się ze swoim partnerem czy partnerką, czy wtedy nie dzieje się tak że na kwestie łóżkowe spada nam chęć?

To oczywiście najprostszy i najbardziej namacalny przykład. Tego typu rzeczy, które są głęboko w naszej podświadomości, może być więcej i afirmacje mp3 idealnie nadają się do ich rozwiązania.

Przetestuj i podziel się osiągnięciami.

Odbierz ZA DARMO

 • próbka Dziennika Afirmacji Hepika (10 pierwszych rozdziałów, aż 34 strony),
 • mini-kurs "Jak Tworzyć Własne Afirmacje,
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Afirmacje Hepika

15 komentarzy, też coś dodaj...

 1. Robert_M pisze:

  Na to nie ma zasady. Ja miałem problem z tymi sprawami już w wieku 28 lat. Oczywiście to było przejściowe, okazało się, że miałem na głowie zbyt wiele problemów i tak to poszło, ale teraz wszystko super.

  • Mariko pisze:

   Psychologia, psychologia i jeszcze raz nastawienie. Warto nad tym pracować, bo to przekłada się na każdą dziedzinę naszego życia.

 2. alberto pisze:

  doskonale wiem jak kłopoty z tą sferą życia mogą rzutować na cały związek i codzienne życie. w moim małżeństwie przestało się zupełnie układać, nie mogliśmy się z żoną w ogóle dogadać, a w naszej sypialni nic się nie działo. całe szczęście małżonka zamówiła dla nas te afirmacje. odkąd zaczęliśmy je odsłuchiwać w naszym życiu sporo się zmieniło. całe szczęście na lepsze 😉 polecam 🙂

 3. Przygnębiona pisze:

  ja właśnie tak mam – jak mam zły dzień albo dużo stresu to nie myślę nawet o intymności z moim partnerem. niestety takie dni zdarzają mi się często i widzę, że mój związek zaczyna się sypać. już sama nie wiem co robić. ale fajnie, że napisaliście o tych afirmacjach. kiedyś stosowałam afirmacje szczęście i byłam z nich bardzo zadowolona, więc może afirmacja seksualna też mi pomoże.

 4. radosław pisze:

  w moim związku problemy ze sprawami łóżkowymi były konsekwencją tego, że przestaliśmy się z dziewczyną dogadywać na co dzień. dopóki nie naprawiliśmy swoich relacji to także sprawy intymne kiepsko się miały. także i tak zawsze trzeba zacząć od naprawiania fundamentów związku, a dopiero potem można dokonywać rewolucji w innych obszarach. ja tak to widzę.

 5. Vivian pisze:

  myślę, że mnie i mojemu mężowi również przydałyby się takie afirmacje. tylko jak mam go do nich namówić? on nie wierzy w ogóle w afirmacje, zawsze się ze mnie śmieje, że je stosuję, może Wy macie jakiś pomysł jak go przekonać? w końcu chodzi o ratowanie naszego związku 🙁

  • Mara Reed pisze:

   może właśnie powiedz mu, że chodzi o ratowanie waszego związku. ja rozumiem, że jest sceptyczny, ale skoro jest szansa, że afirmacje wam pomogą, to czemu z niej nie skorzystać?

 6. Tomix pisze:

  a jak działają takie afirmacje? bo bardzo mnie zainteresowało to, o czym piszecie. jak często trzeba je stosować i jak szybko widać efekty?

 7. Kapitan pisze:

  te afirmacje uratowały mój związek. wcześniej tylko kłótnie w naszym domu były na porządku dziennym, teraz jest zupełnie inaczej. nasze życie intymne znacznie się poprawiło i dzięki temu na co dzień też lepiej się dogadujemy. dziękujemy za pomoc!

 8. Aurelia pisze:

  mnie się wydaje, że często jest tak, że to problemy w związku są powodem problemów w łóżku. jeśli jednak uda się naprawić związek to niekoniecznie uda się przy okazji naprawić życie intymne. myślę, że wtedy też mogą przydać się te afirmacje.

 9. Alicja F. pisze:

  dziękuję Wam bardzo za te afirmacje. one naprawdę uratowały mój związek. afirmacje to nieoceniona pomoc dla takich osób jak ja, które już niemal straciły wiarę w to, że da się ocalić relacje z ukochaną osobą. jednak się da 🙂

 10. Taulo pisze:

  Często przyczyną problemów jest po prostu stres i wyeliminowanie lub zmniejszenie stresu uwalnia od problemów. Warto rozmawiać z partnerem co mogło wpłynąć na pogorszenie relacji. Taka rozmowa może by trudna, ale pomocna.

 11. Michael pisze:

  Erotyka jest tematem tabu, a powinna być uczona w szkołach. Na lekcjach wychowania do życia w rodzinie jest poruszany temat erotyki, ale są to zajęcia nieobowiązkowe… dlaczego?

 12. Piotr pisze:

  Dzięki! Afirmacje pomogły mi i mojej żonie poznawać się na nowo.


Prawo przyciągania

Witam Cię serdecznie w kolejnym wpisie na moim blogu. Dziś ...

Dlaczego warto korzy

Jeśli już korzystasz z Dziennika Afirmacji Hepika to chce Ci ...

Dziennik Afirmacji H

Witaj Dzisiejszy wpis poświęciłem, aby opisać coś co stworzyłem specjalnie z ...

Jak tworzyć własne

Witaj na prawdopodobnie najpopularniejszym blogu dotyczącym afirmacji, czyli blogu Hepika. ...

Jak pokonać problem

Każdy z nas na pewno zna to uczucie, kiedy wszystko ...

Prawo przyciągania

Witam Cię serdecznie w kolejnym wpisie na moim blogu. Dziś ...

Dlaczego warto korzy

Jeśli już korzystasz z Dziennika Afirmacji Hepika to chce Ci ...

Dziennik Afirmacji H

Witaj Dzisiejszy wpis poświęciłem, aby opisać coś co stworzyłem specjalnie z ...

Jak tworzyć własne

Witaj na prawdopodobnie najpopularniejszym blogu dotyczącym afirmacji, czyli blogu Hepika. ...

Jak pokonać problem

Każdy z nas na pewno zna to uczucie, kiedy wszystko ...