A Ty jaki masz sposób na bycie szczęśliwym?

Jest mi smutno

Jest mi smutno
4.5 (90%) 4 votes

szczęścieKażdy z nas ma czasem takie chwile, że czuje się smutno, bez żadnego konkretnego powodu. Polecamy w tym celu nasze nagrania z serii Hepika o nazwie: Afirmacja szczęścia.  Czym dokładnie jest nagranie afirmacyjne i co daje jego odsłuchiwanie? Oto możliwości.

 • 1. Nauczysz się radzić sobie ze stanami smutku, spadku dobrego samopoczucia, chandry, okresów depresjogennych
 • 2. Odsłuchasz nagrania o dowolnej porze, w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu (telefon, komputer, odtwarzacz mp3).
 • 3. Skutecznie zredukujesz napięcie i dostarczysz sobie masę endorfin (hormonów szczęścia).
 • 4. Zaprogramujesz w sobie przekonania (sugestie), które na co dzień będą się przekładać na Twoje codzienne życie (nauczysz się czerpać szczęście i radość ze wszystkiego co Cię otacza).
 • To tylko kilka możliwości jakie dają afirmacje Hepika.

Czym są i jak działają afirmacje mp3

To nagrania w postaci mp3, które po prostu odsłuchujemy. Te skonstruowane są w taki sposób, że łączą sugestie (afirmacje) powtarzane przez lektora, zaś w tle jest relaksacyjny podkład dźwiękowy. Całość wprowadza Cię w stan alfa, głęboki relaks, trans, nieco inna percepcja, zaś w tym stanie bardzo łatwo chłoniesz wszystkie afirmacje, które mają za zadanie przekładać się pozytywnie na Twoje życie.

Jest mi smutno – nigdy więcej

Nie pozwalaj sobie na smutek, bo ten osłabia Twoją osobowość, dostarcza mnóstwo hormonów stresu, które są dla nas destrukcyjne. W najgorszym wypadku stres, smutek i złe samopoczucie mogą prowadzić do depresji czy innych poważnych chorób psychicznych. Sprawdź prezentację Systemu Afirmacji Hepika na oficjalnej stronie http://hepika.pl i zobacz jak jest skuteczna.

Zapraszamy do komentarzy tych, którzy już ją testowali i stale używają.

Odbierz ZA DARMO

 • próbka Dziennika Afirmacji Hepika (10 pierwszych rozdziałów, aż 34 strony),
 • mini-kurs "Jak Tworzyć Własne Afirmacje,
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Afirmacje Hepika

16 komentarzy, też coś dodaj...

 1. Mariko pisze:

  Na smutek najlepsze jest wyjście ze znajomymi. Nie pomaga mi nawet słuchanie muzyki ani bieganie. Jednak drugi człowiek to jest podstawa egzystencji.

  • Robert_M pisze:

   Ludzie w depresji nie chcą wychodzić ze znajomymi. Oni mają wrażenie, że wtedy każdy się z nich śmieje i nie traktuje ich poważnie. Ciężka sprawa.

   • Mariko pisze:

    Może i nie chcą wychodzić, dlatego trzeba się starać w jakiś sposób ich mobilizować. Stale zachęcać do wychodzenia, do spacerów, do dyskusji. To naprawdę pomoże.

 2. Kilogishi pisze:

  Ja odradzam spożywanie alkoholu w celu poprawy samopoczucia. Na smutki raczej unikać wódki, bo z czasem się tylko pogorszy.

 3. Aneta pisze:

  mnie na smutek pomaga czekolada i zakupy 😛 a tak serio to od jakiegoś czasu testuję afirmacje szczęścia od Hepiki i zauważyłam, że coraz rzadziej zdarzają mi się kiepskie dni. czekam, co będzie dalej. może być tylko lepiej 😉

 4. jeżynka85 pisze:

  afirmacje szczęścia znacznie podniosły jakość mojego życia. dzięki nim zaczęłam się cieszyć nawet najdrobniejszymi rzeczami. teraz codziennie mam dobre samopoczucie, co przekłada się niesamowicie na moje stosunki z innymi ludźmi. teraz przyciągam do siebie głównie pozytywne osoby 🙂

 5. Justyś pisze:

  dzięki afirmacjom szczęścia moje życie bardzo się zmieniło. jeszcze niedawno byle co mnie dołowało, a teraz cieszę się drobiazgami. tak żyje mi się znacznie lepiej 😉

 6. YOLO pisze:

  odkąd zacząłem stosować afirmacje szczęścia to coraz rzadziej zdarzają mi się złe dni. dzięki nim stałem się optymistą i inaczej patrzę na otaczający mnie świat 🙂 jestem teraz silniejszy i mogę stawić czoła wszelkim przeciwnościom losu 🙂

 7. mucher pisze:

  afirmacje szczęścia zawsze poprawiają mi humor, nawet jak miałem kiepski dzień. dodają mi energii do walki z przeciwnościami losu. dzięki nim nauczyłem się cieszyć drobnymi rzeczami i sukcesami. polecam 🙂

  • HannaJ pisze:

   Pisałam to samo już kilka razy, nie mogę się nachwalić tego produktu, to jest jak jakaś tabletka na poprawę humorku 😀 Genialna sprawa!

 8. ALFIE pisze:

  jak chcę sobie poprawić humor albo optymistycznie zakończyć (lub rozpocząć, jak kto woli) dzień to odsłuchuję afirmacje szczęścia. one wprawiają mnie zawsze w takie fajne samopoczucie i pozwalają mi się wyluzować. dzięki nim już nie smucę się bez powodu.

 9. optymistka ^^ pisze:

  jak ktoś ma problemy z pozytywnym myśleniem to zapewniam, że dzięki afirmacjom szczęścia jego szklanka stanie się do połowy pełna 😛 u mnie właśnie tak się stało i z dnia na dzień jest coraz lepiej 🙂

 10. Izabela pisze:

  nadmiar smutku może przerodzić się nawet w depresję. umiejętność radzenia sobie ze smutkiem jest więc bardzo ważna, bo niestety nie da się go uniknąć, doświadczają go nawet najwięksi optymiści. ciężar smutku jest jednak mniejszy gdy dzielimy go z kimś bliskim. warto o tym pamiętać.

 11. wald pisze:

  Mi zawsze humor poprawia sport. Kiedy się zmęczę zawsze czuję się lepiej 🙂


Prawo przyciągania

Witam Cię serdecznie w kolejnym wpisie na moim blogu. Dziś ...

Dlaczego warto korzy

Jeśli już korzystasz z Dziennika Afirmacji Hepika to chce Ci ...

Dziennik Afirmacji H

Witaj Dzisiejszy wpis poświęciłem, aby opisać coś co stworzyłem specjalnie z ...

Jak tworzyć własne

Witaj na prawdopodobnie najpopularniejszym blogu dotyczącym afirmacji, czyli blogu Hepika. ...

Jak pokonać problem

Każdy z nas na pewno zna to uczucie, kiedy wszystko ...

Prawo przyciągania

Witam Cię serdecznie w kolejnym wpisie na moim blogu. Dziś ...

Dlaczego warto korzy

Jeśli już korzystasz z Dziennika Afirmacji Hepika to chce Ci ...

Dziennik Afirmacji H

Witaj Dzisiejszy wpis poświęciłem, aby opisać coś co stworzyłem specjalnie z ...

Jak tworzyć własne

Witaj na prawdopodobnie najpopularniejszym blogu dotyczącym afirmacji, czyli blogu Hepika. ...

Jak pokonać problem

Każdy z nas na pewno zna to uczucie, kiedy wszystko ...